SIGNAL IDUNA wprowadzi się do Wola Retro

W gronie najemców Wola Retro witamy firmę SIGNAL IDUNA, jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych w naszej części Europy, od ponad 100 lat świadcząca usługi klientom prywatnym i korporacyjnym. Firma przeniesie się do naszego biurowca w III kwartale 2021 roku. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

W październiku 2021 roku SIGNAL IDUNA POLSKA zajmie biura o łącznej powierzchni 1 170 mkw., zlokalizowane na 10. i 12. piętrze, z których rozciąga się piękny widok na centrum Warszawy. Firma została założona w 1907 roku w Hamburgu i oferuje ubezpieczenia zdrowotne, życiowe, majątkowe i turystyczne, a także usługi bankowe dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Aktualnie jej biura znajdują się w Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Rumunii i na Węgrzech.

Nowy najemca docenił biurowiec Wola Retro między innymi za szeroki pakiet udogodnień takich jak: siłownia w budynku, parking i szatnia dla rowerzystów, niezależne centrum konferencyjne, nowoczesna kantyna, bliskość metra, a także otwarty układ powierzchni, który pozwala na dopasowanie projektu biura do nowoczesnego modelu pracy.